O NAS

Od 2002 roku produkujemy dla Państwa okna, drzwi i fasady aluminiowe.
Przez te wszystkie lata nauczyliśmy się trafnie odpowiadać na zindywidualizowane potrzeby klientów, wsłuchując się uważnie w ich oczekiwania. Ile domów – tyle okien. To prawda, dlatego nasze produkty są „szyte” na miarę niczym najlepszy garnitur, wpasowując się w gust i wymagania klienta.

Dobór naszych produktów zależy m.in. od:

 

Biorąc pod uwagę powyższe preferencje i czynniki, przystępujemy do etapu projektowania i produkcji okien, drzwi oraz fasad – produktów spełniających wymogi ochrony przeciwpożarowej i antywłamaniowej, mogących pochwalić się odpowiednimi parametrami akustycznymi i termoizolacyjnymi.
Przez lata zajmowaliśmy się dostarczaniem stolarki do dużych obiektów użyteczności publicznej, a zakres prac za każdym razem obejmował projekt, produkcję oraz instalację produktu. Realizacje te wymagały nadzoru ze strony zdolnych i wyspecjalizowanych inżynierów, którzy czuwali nad każdym etapem prac. Tak bogate doświadczenie pozwoliło nam na rozpoczęcie wytwarzania stolarki dla domów prywatnych, charakteryzujących się wyrafinowanym, niebanalnym projektem.


Dostarczamy zarówno stolarkę do luksusowych rezydencji, jak i eleganckich domów nazywanych potocznie mianem nowoczesnej stodoły.
Jeżeli Twój dom ma być wyjątkowy i piękny, a przy tym wygodny i praktyczny w użytkowaniu, jednym z warunków niezbędnych do spełnienia tego marzenia są funkcjonalne, estetyczne i perfekcyjnie wykonane okna, drzwi oraz fasady.
Projektując okna na miarę Twoich potrzeb, zapytamy Cię o wiele szczegółów. Chcemy dowiedzieć się, czy lubisz jasne pomieszczenia, czy stawiasz na kontakt z otoczeniem, a także czy gustujesz w udogodnieniach technologicznych typu drzwi otwierane za pomocą czytnika linii papilarnych.

W ten sposób idealnie dopasujemy nasze produkty do Ciebie i Twoich upodobań.
Hasło wyzwanie – projekt – realizacja odzwierciedla nasz model działania.
Nigdy nie rezygnujemy z ambitnych, trudnych technologicznie i wymagających zadań. To dzięki nim nabieramy sił do rozwoju i zbieramy kolejne cenne doświadczenia.
Naszym kapitałem jest otwarty i zdolny zespół inżynierów, wsparty nowoczesnym parkiem maszynowym, fachowcami z zakresu produkcji i montażu oraz dostępem do innowacyjnych technologii w dziedzinie stolarki aluminiowej.
Ofertę naszych produktów uzupełniają żaluzje fasadowe, screeny, rolety, moskitiery, a także napędy elektryczne, które integrujemy z dostarczaną przez nas stolarką.